Szamba betonowe Bełchatów

Produkujemy, transportujemy i montujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe, a także piwniczki betonowe. Oferujemy zbiorniki o różnych wymiarach i pojemnościach. W dodatku, można połączyć wiele zbiorników, aby uzyskać jeszcze większą pojemność. Nasze wyroby wykonane są z najlepszych materiałów — z betonu od B25 W8 do B40 W8 z dodatkiem uszczelniacza, podwójnie malowanego powłoką izolacyjną Dysperbit. Każdy ze zbiorników spełnia najwyższe standardy jakości i może pełnić funkcję betonowego szamba na ścieki, zbiornika na deszczówkę, gnojowicę lub kompost.

Szambo betonowe Bełchatów- gwarancja jakości od Mor Trans

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadeczniu i wiedzy, możemy zaproponować Państwu wysokiej jakości szamba betonowe, które zapewnią wysoki komfort i bezpieczeństwo w Państwa domach. Szambo z betonu jest bezpiecznie transportowane pod Państwa adres, transport odbywa się profesjonalnymi pojazdami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy wykop i montaż szamb betonowych. Dbamy o komfort klientów i dlatego wszystkie czynności montażowe profesjonalnym sprzętem do wykonania usług montażowych szamb. Szambo betonowe od Mor Trans jest w atrakcyjnej cenie i nie obciąży Państwa budżetu. W dodatku, przed montażem, oferujemy darmową wycenę, w której poznają Państwa wszystkie koszty. Jeśli pojawią się wątpliwości lub pytania, jesteśmy po to, aby na nie odpowiedzieć.

Szamba betonowe Bełchatów- solidne, szczelne i pojemne

Montujemy zbiorniki betonowe w Bełchatowie i okolicach. Nasze produkty posiadają standardową płytę, betonowy kominek rewizyjny i pokrywę (dekielek). W zestawie znajduje się również komplet dokumentów potrzebnych do odbioru m.in. atest PZH (Państwowego Zakładu Higieny), oraz projekt techniczny. Oprócz tego dołączamy deklarację zgodności, która potwierdza poprawność właściwości betonu do innych materiałów użytych do produkcji szamba.

Szamba betonowe dostępne w naszej ofercie są wytrzymałe nawet zimą podczas trudnych warunków, ponieważ do ich budowy zastosowano mrozo i wodoodporne środki. Ścianki zbiornika są podwójnie izolowane i poddane wielokrotnej kontroli, więc masz gwarancję, że nic nie przecieknie. Do zalet szamb betonowych należy ich ekologiczny aspekt. Poprawne gromadzenie i utylizacja ścieków to krok w kierunku zrównoważonego rozwoju.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami!

Wybierz kontakt telefoniczny lub wypełnij formularz kontaktowy!

Zalety Współpracy z Mor Trans

Dotrzymywanie terminów

Darmowa wycena

Doświadczeni specjaliści

Bezproblemowy kontakt

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: IMPERIA Web Studio