Szamba betonowe Busko Zdrój

Szukasz ekologicznego rozwiązania, które pozwoli Ci w ekonomiczny sposób przechowywać deszczówkę, gnojowicę lub ścieki pochodzące z przydomowej oczyszczalni? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą betonowych szamb, które sami produkujemy i montujemy. Swoje usługi oferujemy na terenie Buska-Zdroju oraz okolic. Sprawdź dostępne rodzaje zbiorników i zapoznaj się ze specyfikacją techniczną naszych szamb betonowych!

Solidne szamba betonowe – Busko-Zdrój i okolice

Dostarczane przez naszą firmę betonowe szamba wyposażone są w pokrywy betonowe zabezpieczone klejem odpornym na mróz oraz działanie wody. W ofercie posiadamy również najazdowe płyty betonowe (o wytrzymałości do 3,5t).

Beton wykorzystany do produkcji szamb betonowych wzbogacony został o dodatek uszczelniacza. Zbiorniki wykonane w naszej firmie są dwukrotnie pokrywane warstwą izolacyjną, a każdy model po zakończonej produkcji poddajemy kontroli jakości. Dzięki temu mamy pewność, że każde nasze szambo betonowe jest szczelne i wytrzymałe.

Proponujemy zamontowanie zarówno szamba jednokomorowego, jak i dwukomorowego. Dostępne są również szamba wielokomorowe, których poszczególne moduły można dowolnie ze sobą łączyć w celu uzyskania jeszcze większej pojemności zbiornika.

Zbiorniki betonowe, które proponujemy naszym klientom posiadają wymagany atest higieniczny oraz Krajową Ocenę Techniczną, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że są to produkty bezpieczne dla środowiska. Kupując nasze szamba betonowe dostają Państwo pisemną gwarancję, dokumentację techniczną oraz deklarację zgodności.

Zbiorniki betonowe – szeroki wybór

Produkowane przez nas zbiorniki betonowe cechuje wysoka jakość oraz wytrzymałość betonu, dlatego najczęściej są one wykorzystywane jako zbiorniki na szambo. Taki zbiornik betonowy może służyć również jako miejsce, w którym gromadzimy gnojowicę lub deszczówkę. W ofercie naszej firmy znajdują się zbiorniki betonowe o wielu różnych rozmiarach i pojemnościach.

Oferujemy również sprzedaż solidnych, betonowych piwnic ogrodowych dostępnych w dwóch rozmiarach. To wygodne i wielofunkcyjne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli nie posiadamy piwnicy w domu. Piwnica betonowa może służyć również jako schowek na narzędzia ogrodnicze.

Kompleksowa obsługa

Oprócz sprzedaży zbiorników w atrakcyjnych cenach w swojej ofercie posiadamy jeszcze inne dodatkowe usługi, które gwarantują komfortową i terminową realizację zamówień. Naszym klientom oferujemy:

  • profesjonalne doradztwo i darmową wycenę,
  • fachowy montaż zbiornika,
  • transport szamb betonowych własnymi pojazdami wyposażonymi w HDS,
  • wykonanie wykopu i podłączenie rur.

Dzięki tak kompleksowej ofercie mogą Państwo szybko i wygodnie zamontować nowe szambo. Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszej oferty na terenie takich miejscowości jak Busko-Zdrój, Kielce, Sandomierz oraz okolice. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza dostępnego na stronie!

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: IMPERIA Web Studio