Szamba betonowe Kielce

Betonowe szamba to jedne z najlepszych i najpopularniejszych rodzajów przydomowych zbiorników na nieczystości. Wyróżnia je wysoka szczelność, trwałość oraz odporność na obciążenia, wodę, środki chemiczne i uszkodzenia mechaniczne. Zastanawiasz się nad instalacją betonowego szamba na swojej działce w Kielcach? Zajmujemy się produkcją oraz montażem zbiorników jednokomorowych, dwukomorowych i wielokomorowych o rozmiarach dopasowanych do potrzeb Klientów.

Wybór odpowiedniego szamba na nieczystości zależy od zużycia wody, oraz ilości osób zamieszkujących nieruchomość. Przy doborze należy kierować się pojemnością, typem szamba i materiałem, z jakiego jest wykonany.

Dzięki naszej bezpłatnej wycenie mają Państwo okazję poznać realne ceny montażu zbiorników.

Szamba betonowe Kielce - zalety

Zbiorniki betonowe w mieście Kielce - zastosowanie

Zwracając uwagę na oczekiwania naszych klientów, nasze produkty mają uniwersalne zastosowanie. Mogą pełnić funkcję zbiornika na gnojowicę czy deszczówkę.

Oprócz tego świetnie sprawdzają się jako domowa piwniczka lub oczyszczalnia ścieków.

Proponujemy rozwiązania dwukomorowe, które rozdzielają ścieki na nieczystości płynne i grube. Po zastosowaniu środków z aktywnymi kulturami bakterii można odprowadzać wodę do gruntu.

Szamba betonowe świętokrzyskie - co wyróżnia firmę Mor Trans?

Transport szamb odbywa się na całe województwo świętokrzyskie, z zachowaniem wszelkich norm. Wykorzystujemy do tego profesjonalne pojazdy wyposażone w system HDS. Zapewniamy darmową wycenę, doradztwo, profesjonalną obsługę, konkurencyjne ceny usług oraz terminową realizację zleceń.

Sprzedaż i montaż zbiorników betonowych — wysokiej jakości szamba i piwnice w województwie świętokrzyskim

Zamawiając u nas szambo betonowe, w zestawie otrzymujesz m.in. zbiornik betonowy, standardową płytę, kominek rewizyjny oraz pokrywę (dekielek). Zapewniamy darmową wycenę, doradztwo, profesjonalną obsługę, konkurencyjne ceny usług oraz terminową realizację zleceń. Jakość naszych produktów mówi sama za siebie- jesteśmy dumni, że możemy dostarczać ekologiczne i bezpieczne rozwiązania do Państwa domostw.

Do kontaktu oraz współpracy zachęcamy tych, którzy mieszkają w Kielcach i w okolicznych miejscowościach.

Skorzystaj z naszych usług!

Dotrzymywanie
terminów

Darmowa
wycena

Doświadczeni
specjaliści

Bezproblemowy
kontakt

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: IMPERIA Web Studio