Szamba betonowe Grójec

W firmie MOR-TRANS specjalizujemy się w produkcji zbiorników i szamb betonowych wysokiej jakości. Mamy wieloletnie doświadczenie w swojej branży, dlatego możemy zagwarantować Państwu produkty i usługi wysokiej jakości oraz profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zamówienia.

Swoim klientom oferujemy:

  • fachowe doradztwo,
  • atrakcyjne ceny,
  • profesjonalny i terminowy montaż zbiorników,
  • bezpieczny transport,
  • wykonanie wykopu własną koparką.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty oraz kontaktu – chętnie udzielimy wszelkich informacji. Zachęcamy również do skorzystania z opcji darmowej wyceny!

Szeroki wybór szamb betonowych

Nasza rozbudowana oferta produktów pozwala na wybranie rozwiązania, które najbardziej spełni Państwa oczekiwania.

Szeroki wybór zbiorników pod kątem rozmiarów ułatwia wybranie pojemności zbiornika adekwatnej do ilości produkowanych ścieków. Mamy zbiorniki odpowiednie do potrzeb domów jednorodzinnych, ale również gospodarstw domowych z większą ilością domowników.

Oprócz wyboru rozmiaru mogą Państwo również zdecydować ile komór ma mieć dany zbiornik. Oferujemy standardowe zbiorniki jednokomorowe oraz zbiorniki dwukomorowe, które nie wymagają tak częstego opróżniania. Istnieje także możliwość łączenia kilku zbiorników betonowych i tworzenie szamb wielokomorowych.

Zalety szamb betonowych od MOR-TRANS

Wykonujemy zbiorniki z wykorzystaniem specjalnego betonu (z dodatkiem uszczelniacza), który jest wibrowany w trakcie zalewania oraz drutu fi 8 i fi 10. Każdy zbiornik to monolityczny odlew, dzięki czemu mamy pewność, że nasze zbiorniki cechuje wysoka szczelność i wytrzymałość. Wykonane z betonu zbiorniki cechują się dużym ciężarem gwarantującym solidne osadzenie w gruncie, a także znakomitą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne

.

Wszystko to sprawia, że nasze szamba betonowe wyróżniają się znakomitą trwałością oraz mają szerokie zastosowanie. Oprócz gromadzenia ścieków nasze szczelne zbiorniki betonowe mogą również służyć do zbierania deszczówki lub gnojowicy. W swojej ofercie posiadamy również betonowe piwnice ogrodowe.

Fachowa obsługa klientów – Grójec i okolice

Nasze usługi obejmują takie miasta jak Grójec, Skierniewice czy Grodzisk Mazowiecki oraz ich okolice. Nasi doradcy chętnie pomogą Państwu w wyborze najlepszej opcji. Decydując się na współpracę z nami, wszyscy klienci mogą mieć pewność otrzymania szamba betonowego najwyższej jakości dostarczonego w ustalonym terminie do wskazanego przez klienta miejsca. W połączeniu z atrakcyjną ceną szambo betonowe od MOR-TRANS będzie idealnym wyborem również dla Ciebie.

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o ofertę już dziś!

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: IMPERIA Web Studio