Szamba betonowe Radomsko

Betonowe zbiorniki na płynne nieczystości pochodzące z gospodarstwa domowego, czyli tzw. szamba cieszą się dużym powodzeniem wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości podłączenia do miejskiej kanalizacji. Firma Mor Trans oferuje solidnie wykonane, trwałe szamba betonowe o sprawdzonych parametrach. W naszej ofercie Klienci znajdą uszczelniane zbiorniki wykonane z betonu od B25 W8 do B40 W8. Są to monolityczne zbiorniki odlewane łącznie z dnem oraz wibrowane podczas zalewania, – taki proces produkcji co zapobiega tworzeniu się pęknięć i pustych przestrzeni, a tym samym — wpływa na wysoką trwałość zbiorników.

Do skorzystania z oferty zachęcamy zwłaszcza Klientów z Radomska i okolicznych miejscowości, którzy szukają solidnych i wytrzymałych zbiorników na szambo w atrakcyjnej cenie.

Wielofunkcyjne zbiorniki betonowe

Oferowane przez nas zbiorniki betonowe mogą być wykorzystywane w wieloraki sposób:

  • można przeznaczyć je na gromadzenie ścieków,
  • mogą służyć jako zbiorniki na gnojówkę,
  • można w nich gromadzić deszczówkę,
  • są one wykorzystywane również jako praktyczne piwnice ogrodowe.

Ściany szamba betonowego pokrywane są dwukrotnie warstwą izolacyjną, a płyta górna klejona jest mrozoodpornym oraz wodoodpornym klejem w celu zapewnienia wysokiej szczelności. Każde betonowe szambo wyprodukowane przez naszą firmę poddawane jest szczegółowej kontroli gwarantującej jego trwałość przez wiele lat. W naszej ofercie znajdują się popularne zbiorniki jednokomorowe wybierane najczęściej jako szamba do domów jednorodzinnych oraz zbiorniki dwukomorowe o większej pojemności, które umożliwiają segregację ścieków i zmniejszają częstotliwość wywożenia nieczystości. Istnieje również możliwość dowolnego łączenia poszczególnych szamb betonowych w zależności od potrzeb.

Kompleksowe usługi Mor Trans

Od wielu lat dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać Państwu produkty i usługi najwyższej jakości. Klientom kupującym nasze szamba betonowe oferujemy bezpieczny i terminowy transport zamówienia własnymi pojazdami, które umożliwiają również sprawny i profesjonalny montaż. Koszt transportu ustalany jest indywidualnie dla każdego klienta.

Dla zwiększenia komfortu naszych klientów w ofercie posiadamy również możliwość wykonania wykopu pod zbiornik oraz rury. Nasi fachowcy zajmą się również przyłączeniem rur kanalizacyjnych i odpowiednim zasypaniem wykopu.

Fachowa obsługa i doradztwo

Chcesz kupić szambo betonowe, ale nie wiesz jaki zbiornik wybrać? Skontaktuj się z nami! Jako doświadczeni sprzedawcy oferujemy fachowe doradztwo i pomoc. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania o produkty czy etapy współpracy. Zachęcamy również do skorzystania z opcji darmowej wyceny.

Zbiorniki i szamba betonowe – Radomsko i okolice

W przypadku zainteresowania ofertą serdecznie zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub przez formularz na stronie. Zakupione u nas szamba zawsze montujemy w ustalonym, dogodnym dla Państwa terminie. Swoją ofertę kierujemy zarówno do mieszkańców Radomska, jak i innych okolicznych miejscowości.

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: IMPERIA Web Studio