SzambO betonowe Poznań

Oferujemy szamba betonowe o najwyższej jakości dla mieszkańców miasta Poznań i okolic. Nasze produkty to gwarancja bezpiecznego i wygodnego przechowywania ścieków, deszczówki oraz gnojowicy, a także inwestycja w ekologiczne i zrównoważone gospodarstwo domowe.Szambo betonowe jest kilkukrotnie kontrolowane pod kątem szczelności i trwałości. Wykorzystujemy wysokiej jakości materiały oraz zbrojenie żebrowane, co zapewnia, że nasze szczelne zbiorniki są odporne na korozję i służą przez wiele lat. Prowadzimy montaż zbiorników betonowych na terenie całego kraju. Znajdziesz u nas szamba jednokomorowe lub wielokomorowe, które dostosujesz do własnych potrzeb.

Szambo betonowe Poznań - oferta

Jesteśmy specjalistami w zakresie sprzedaży wysokiej jakości szamb na gnojówkę, deszczówkę, ścieki czy inne nieczystości w mieście Poznań i w okolicach. Produkujemy szamba betonowe, które posiadają aprobatę techniczną i atest państwowego zakładu higieny. Dlatego też każde nasze szamba i zbiorniki są zgodne z obowiązującymi normami, które dotyczą wyrobów budowlanych. Dzięki temu możesz być pewien, że Twoje szambo jest bezpieczne dla środowiska. Płyta górna jest połączona klejem mrozo i wodoodpornym, dzięki temu szambo betonowe jest wytrzymałe nawet podczas ekstremalnych warunków pogodowych.

W naszej ofercie znajdziesz zbiorniki betonowe o różnych pojemnościach, które są dwukrotnie pokrywane warstwą izolacyjną, dlatego gwarantujemy, że nasze szamba betonowe są szczelne i mocne. Proponujemy także rozwiązanie łączenia zbiorników, aby zwiększyć pojemność.

Po zakupie szamba betonowego otrzymują Państwo pisemną gwarancję, dokumentację techniczną i deklarację zgodności.

Szambo betonowe Poznań - dodatkowe usługi

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przy kupnie naszych zbiorników betonowych realizujemy kompleksowe usługi m.in.:

  • profesjonalne doradztwo – wybór zbiornika na nieczystości jest zależny od ilości osób w gospodarstwie domowym i jakie jest zużycie wody. Nasza firma zaproponuje taki zbiornik, który spełni wymagania i będzie odznaczał się wysoką szczelnością.
  • darmowa wycena – naszym zadaniem jest zaproponowanie Państwu zbiorników o wieloletniej żywotności i niezawodności. Nasza darmowa wycena pozwoli Państwu na podjęcie słusznej decyzji.
  • transport szamb betonowych naszymi pojazdami z zachowaniem bezpieczeństwa. Możemy szybko dostarczyć szambo, jeśli mieszkasz na terenie Poznania.
  • montaż – betonowe zbiorniki są montowane przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy specjalizują się w tej dziedzinie i montują zbiorniki w całej Polsce.
  • dodatkowa obsługa montażu – dbamy o całkowitą szczelność naszych szamb betonowych, proponujemy wykop profesjonalnym sprzętem pod zbiornik, montujemy rury i osadzamy szybkozłącza.

Zalety Współpracy z Mor Trans

Dotrzymywanie terminów

Darmowa wycena

Doświadczeni specjaliści

Bezproblemowy kontakt

Dlaczego warto zainwestować w szamba betonowe Poznań?

Cena szamba betonowego jest zależna od pojemności i typu zbiornika. Jednakże nasze zbiorniki są w atrakcyjnych cenach dostępnych dla każdego. Naszym celem jest zadowolenia klienta i satysfakcja z wykonanej pracy, która dostarcza bezpieczeństwo i komfort. Zależy nam, aby transport pod wskazany adres był bezproblemowy, a montaż szamba szybki i dokładny.

Nasze produkty mają wielofunkcyjne role. Idealnie sprawdzą się jako zbiorniki na deszczówkę, na gnojowicę lub nawet jako piwnica. Dzięki solidnym zbiornikom na wodę opadową możesz wykorzystać zgromadzoną deszczówkę do mycia samochodu czy podlewania roślin.

5-letnia gwarancja na produkt, sprawia, że możesz dowolnie wykorzystać nasze zbiorniki przez wiele lat.

Zbiorniki na lata od Mor-Trans

Kupno szamba betonowego od Mor-Trans to wybór pewnego, trwałego, ekologicznego produktu. Z nami Twój dom staje się bardziej ekologiczny i funkcjonalny.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i konkurencyjnych cenach. Razem znajdziemy idealne rozwiązanie dla Twojego projektu.

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: IMPERIA Web Studio