Szamba betonowe Warszawa

Zbiornik na gnojowicę, deszczówkę czy ścieki — niezależnie od potencjalnego przeznaczenia oferujemy solidne i odporne na pęknięcia szamba betonowe, które można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Wykonujemy szamba zgodnie z oczekiwaniami Klienta, a przy tym gwarantujemy doskonałą jakość.

Jeśli prowadzą Państwo inwestycję budowlaną lub posiadają działkę rekreacyjną na terenie Warszawy i okolic a niemożliwe jest odprowadzanie nieczystości do miejskiej sieci kanalizacji, serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z nami! Wybierzemy odpowiednie szamba dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Na każdym etapie współpracy informujemy klientów o przebiegu działań. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni. Warto wspomnieć, że jesteśmy z nimi w stałym kontakcie telefonicznym lub mailowym. Przy wyborze odpowiedniego szamba betonowego należy kierować się pojemnością, typem zbiornika, rodzajem materiału czy miejscem, gdzie należy wykonać wykop pod szambo betonowe.

Zapraszamy osoby z okolic Warszawy do poznania oferty MOR TRANS!

Specyfikacja- zbiorniki betonowe na szambo Warszawa

Do produkcji zbiorników wykorzystujemy mocne druty fi 8 oraz fi 10, ponadto dołączamy kominek rewizyjny, dekiel betonowy. Stawiamy na wieloletnią żywotność, solidność i trwałość dlatego górna płyta połączona jest klejem mrozo i wodoodpornym, dzięki temu szamba betonowe są solidne i nie ulegają pęknięciom nawet przy minusowej temperaturze.

Odpowiednie osadzenie szamba betonowego w wykopie i to, że szambo jest ciężkie, sprawia, że wody gruntowe nie wypychają zbiornika do góry.

Solidna konstrukcja z betonu najwyższej jakości (B25 W8 do B40 W8 z dodatkiem uszczelniacza, który jest wibrowany podczas zalewania) gwarantują wysoką szczelność i stabilność szamba. Ściany szamb betonowych są kilkukrotnie pokrywane warstwą izolacyjną.

Do zalet szamb betonowych można zaliczyć wysoką odporność na zamarzanie i niedopuszczanie do wycieku ścieków do gruntu.

Szerokie zastosowanie szamba betonowego Warszawa

W zależności do potrzeb realizujemy zamówienia na zbiorniki betonowe, które niekoniecznie będą używane do gromadzenia ścieków. Uniwersalne szambo może być idealnym rozwiązaniem do zbierania wody deszczowej. Pozwala to oszczędzać nie tylko wodę, ale również pieniądze.

Zbiorniki betonowe mogą pełnić funkcję przydomowej oczyszczalni.

Dla mieszkańców wsi w okolicy Warszawy czy w sąsiednich miejscowościach w województwie mazowieckim proponujemy inne zastosowanie szamba. Zbiornik betonowy pomaga w przechowywaniu gnojówki, gnojowicy lub innych resztek organicznych.

Doskonałe rozwiązanie dla gromadzenia przetworów to uniwersalna betonowa piwniczka wykonana przez naszą firmę.

Szczelne szamba betonowe jedno-, dwu- lub wielokomorowe

Zajmujemy się produkcją szamb betonowych odlewanych monolitycznie. Wszystkie zbiorniki — jedno-, dwu- oraz wielokomorowe — wychodzące spod naszych rąk, są absolutnie szczelne, a przy tym wytrzymałe.Szamba jednokomorowe charakteryzują się wyjątkowo niską ceną i są polecane dla działek rekreacyjnych czy do domków sezonowych.

Dwukomorowe szamba betonowe posiadają dwie komory, które segregują nieczystości na grube i płynne. Przy zastosowaniu odpowiednich środków z kulturami bakterii można odprowadzać oczyszczoną wodę do gruntu. Dwukomorowe zbiorniki to najczęstszy wybór do domów jednorodzinnych, które zapewniają komfort użytkowania.

Szamba jednokomorowe wymagają częstszego opróżniania przez specjalną ekipę asenizacyjną. Wywóz nieczystości przez taką profesjonalną firmę, zapobiega wnikaniu zapachu w glebę, co jest kluczowe dla ochrony środowiska.

Dla gospodarstw jednorodzinnych mieszkających w Warszawie bądź w okolicznych miejscowościach proponujemy szamba betonowe o pojemnościach od 8 m3 do 12 m3.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie znajdą Państwo wszystkie informacje odnośnie wielkości wykopu czy innych obowiązków dla kupującego.

Szamba betonowe Warszawa- czy należy zgłosić montaż zbiornika?

Bez oficjalnego pozwolenia można montować szamba betonowe do 10 m3 pojemności. Dlatego większość szamb w naszej ofercie nie potrzebuje pozwolenia. Mimo to wystarczy zgłosić do odpowiedniego urzędu (Starostwa Powiatowego lub do urzędu miasta z prawami powiatu) chęć budowy szamba.

Czas rozpatrywania takiego wniosku to mniej niż miesiąc.

Dlaczego warto wybrać szamba betonowe Warszawa?

Poznaj powody, dla których podjęcie z nami współpracy jest opłacalne i korzystne:

Szamba betonowe Warszawa- doświadczony zespół i fachowa pomoc

Szamba betonowe to inwestycja, która przyniesie wiele korzyści. Zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Zadzwoń, aby przekonać się jakie niskie ceny oferujemy, w stosunku do oferowanych usług.

Oferujemy bezpłatną wycenę, ale też terminowość — zachęcamy Klientów z Warszawy oraz okolic do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz zgłoszeniowy.

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: IMPERIA Web Studio