Szamba betonowe Pabianice

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się produkcją szamb betonowych. Naszymi ogromnymi atutami są zarówno świetne zaplecze techniczne, doświadczony zespół, jak i bardzo dobre, indywidualne podejście do każdego Klienta. Jako doświadczony producent szamb betonowych gwarantujemy fachową oraz przemiłą obsługę, a w razie jakichkolwiek pytań dotyczących zbiorników betonowych jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Swoje usługi świadczymy na terenie miejscowości Pabianice i jej okolic. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Sprzedaż szamb betonowych

Zapraszamy do skorzystania z oferty kupna solidnych, odpornych na warunki atmosferyczne i uszkodzenia szamb betonowych. Produkowane przez nas zbiorniki idealnie sprawdzą się jako szamba ekologiczne, zbiorniki na gnojowicę, deszczówkę, miejsce na domową oczyszczalnię czy nawet jako piwnica.

W ofercie posiadamy: zbiorniki jednokomorowe, zbiorniki dwukomorowe oraz piwnice betonowe. Poszczególne zbiorniki można ze sobą łączyć w celu zyskania większej pojemności

.

Wszystkie szamba betonowe wykonywane są z najwyższej jakości materiałów – do ich produkcji korzystamy ze specjalistycznego betonu z dodatkiem uszczelniacza. Są to zbiorniki monolitycznie odlewane łącznie z dnem, zabezpieczone podwójną warstwą izolacyjną. Na końcu każdy zbiornik przechodzi kontrolę jakości, co zapewnia ich niezawodność oraz trwałość. Atutem są również atrakcyjne ceny naszych produktów.

Wszystkie zakupione u nas zbiorniki i szamba betonowe posiadają właz betonowy i kominek rewizyjny, płytę wierzchnią oraz wymaganą dokumentację PZH, krajową ocenę techniczną, deklarację zgodności oraz kartę katalogową. Na wszystkie zbiorniki i szamba betonowe udzielamy pisemnej 5 letniej gwarancji.

Montaż i transport szamb betonowych

Od początku działalności koncentrujemy się nie tylko na wysokiej jakości naszych produktów, ale również na potrzebach naszych klientów. Dlatego nasza firma posiada kompleksową i rozbudowaną ofertę usług takich jak:

  • profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru naszych produktów oraz współpracy,
  • bezpieczny transport własnymi pojazdami,
  • montaż zbiornika przez doświadczoną ekipę,
  • pozostałe prace montażowe – wykop pod rury kanalizacyjne wraz z ich montażem, osadzenie szybkozłącza do opróżniania zbiornika,
  • wykonanie wykopu własną koparką.

Solidne szambo betonowe-Pabianice

Wieloletnie doświadczenie firmy Mor Trans daje gwarancję produktów i usług na najwyższym poziomie. Produkowane przez nas zbiorniki i szamba betonowe zachowują swoje parametry przez długie lata, dając Państwu wygodę i komfort użytkowania.

Jesteście Państwo z Pabianic i okolic? Chcecie kupić solidne i szczelne szambo betonowe? Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami – mogą to Państwo zrobić telefonicznie lub przez formularz dostępny na stronie!

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: IMPERIA Web Studio